Pages - Menu

3 Nisan 2018 Salı

Münafık Pempe Kızlar ve Kara Taşlar

Geçmişleri günah dolu münafıklar toplumda var olmak adına çoğunluk olmaya taraftar toplama çabasına girer, acizliği bunu gerektirir. En kötüsü de kendisini bilgili zannetmeleridir. Öyle ki ensestin en yaygın olduğu toplumları kendilerine örnek seçerler. İsimleri ordan gelir pempe kızların. Yunan mitolojisine bel bağlarlar, antik yunan söylemlerini kendilerine ilke edinirler ve de bunu yeni öğrenirler halbuki isimlerine cisimlerine çoktan işlemiştir. O denli de vizyonsuzdurlar. Bir de bunların cinli versiyonu vardır. Kara taş kadar ruhu kararmış olan bu insanlara cariye ismi konur. Bunlar her türlü kötülükten fesatlıktan gıybetten beslenir. Bu insanlar hep birbirine destek olur çünkü var olmaları buna bağlıdır. O kadar niteliksizdirler ki kendilerine zamanında iyilik edenleri bile akılda tutacak kapasiteleri yoktur.

Şimdi böyle insanlara güzellikle anlatsan anlamaz, fıtrat olarak belli bir hitap biçimine aşağılanmaya alışmış bünyelerdir sonuçta. Ona göre de bir yaşam standartları vardır. Dilenme üzerine kurulu bu sistemden hiç vazgeçmezler, sürekli dilenirler vermezseniz de münafıklığın gereği gizli gizli düşmanlık ederler. Dedik ya ensest yunan mitolojisi ilkeleridir, bu yüzden çok görmemek gerek.

Peki bu tür insanlar size zarar veriyorsa ne yapmalısınız? Öncelikle hayatınızdan çıkarmanız gerekir. Çıkardık ama halen gıybet peşindeler diyorsanız onların anlayacağı dilden küfretmeniz gerekir. Küfür onları dizginler çünkü artık işin ciddileştiğini anlarlar. Kendileri küfür dolu hayat yaşayan bu insanlar samimi insanların tepki olarak ettiği küfürü ayıplar. Kötü sayarlar. Kul hakkından dem vururlar dinin en büyük yasaklarından, gıybetten beslenen bu şahsiyetler Hucurat suresinin 12. ayetinde bahsedilen kardeş eti yiyen olarak anılanlardır. O kadar yerine oturur ki bu tanım. O yüzden münafıklığın esasını yerine getirirler ve gizli gizli söverler.

Sonuç olarak siz hep küfür aranırsanız birileri size okkalı söver bundan da yılmazsanız diri diri gömer.

Tengri biz menen

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder